Op zaterdag 21 november 2026 houden we van 13:00 tot 17:00 uur weer een bijeenkomst bij H.F. Witte in De Bilt. Deze keer ook online want vanaf 13:30 uur houden we een Algemene Ledenvergadering (ALV).
We houden een ALV omdat er een bestuursverkiezing nodig is. Twee nieuwe bestuursleden hebben zich aangemeld, twee bestaande bestuursleden zijn herkiesbaar.
De voorlopige agenda:
- het kiezen van een nieuw bestuur
- instemmen met het verslag van de vorige ALV
- financieel verslag en begroting
- terug kijken, wat hebben we gedaan
- vooruit kijken, wat zijn onze plannen
Binnenkort komen de agenda en andere documenten op deze webpagina beschikbaar voor HCC leden.
Voor het bijwonen is aanmelden niet nodig. Deze fysieke bijeenkomst in De Bilt is ook online te volgen in een recente webbrowser via de webinar software Jitsi zodat onze leden de ALV op afstand kunnen bijwonen. De link (URL) wordt ongeveer een kwartier voor aanvang hieronder gepubliceerd.
Als er na de ALV tijd over is dan houden we nog een korte editie van onze gebruikelijke plenaire sessie.
Meestal houdt HCC!opensource 's middags ook een bijeenkomst bij H.F. Witte.
De volgende algemene bijeenkomst in De Bilt is op zaterdag 19 december 2026. We houden gewoonlijk elke derde zaterdag van de maand een algemene bijeenkomst, behalve in juli en augustus.Staat er vanaf een kwartier voor tot 3 uur na aanvang geen link, ververs dan deze webpagina (F5).